FESTOOL w Olsztynie... i ponownie w Ostródzie

O trwałości zysków i sukcesów decydują cztery czynniki: oszczędność czasu i pieniędzy, ochrona zdrowia pracowników i wzrost efektywności.
Zapraszamy Państwa do zabawy w odkrywców i zapoznania się z ofertą, wydajnymi rozwiązaniami systemowymi, które zapewnią trwały sukces: indywidualnie wyposażone stanowiska pracy, kompletne rozwiązania, wytrzymałe narzędzia i systemy z ochroną zdrowia!
 
Będą z nami ponownie podczas Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMIA 2017 - firma TECHNIK S.C. z Olsztyna, dystrybutor:
 
  • Elektronarzędzi i osprzętu firmy Festool
  • Materiałów ściernych Indasa, Norton, Sait,
  • Czyściw włókienniczych do lakierni i filtrów do kabin lakierniczych
 
Jako uznany w kraju i za granicą lider w zakresie dystrybucji produktów Festool wspierają Państwa w wykorzystywaniu jak największego potencjału oszczędzania!
Dzięki innowacyjnym procesom takim jak „Szlifowanie w 4 krokach” lub „Rozwiązanie 1500-Finish” można zaoszczędzić do 30 % czasu i pieniędzy.
Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom stworzyliśmy również nowy, stacjonarny system odsysania. Pozwoli on osiągnąć wyższą efektywność energetyczną, ochronę zdrowia oraz zaoszczędzić do 80% energii dzięki turbinie odsysającej TURBO DC-TEC będącej sercem systemu. Od 1925 roku Festool to symbol najwyższej jakości, precyzji i trwałości. Jak mawiał założyciel firmy Gottlieb Stoll: 
 
“Jeśli ma być to dobre, najlepiej zróbmy to sami.”