Reklama i krówki reklamowe

dobre widamości

Połączenie reklamy z krówkami było dobrym rozwiązaniem. Trudno powiedzieć, kto to zapoczątkował, ale na pewno trzeba mu być za to wdzięcznym, a zatem, w jaki sposób można te krówki reklamowe wykorzystać w naszej firmie? Jeśli mamy sklep z obuwiem albo z książkami to trzeba zachęcić klientów do odwiedzenia go. Można rozdawać ulotki, na których będą ciekawe oferty, ale o wiele lepiej będzie podarować klientom coś, co im zasmakuje. To, dlatego krówki reklamowe mają tylu zwolenników i na pewno nam też dadzą takie efekty, jakich się spodziewaliśmy.

Wiele osób jest zaskoczonych jak to skutecznie działa, mimo że przecież, jeśli chodzi o koszty, jakie mamy ponieść to nie są one wysokie. Wysoka jakość oferowanych krówek jest bardzo ważna. Najpierw skupiamy się na smaku. Do wyboru mamy dwa smaki kakaowy i mleczny. Jaki wybierzemy? Jeśli nie możemy się konkretnie zdecydować to zawsze będzie można postawić na oba smaki i dobrze wszystko wymieszać. Teraz pozostaje kwestia papierków. Każda krówka oferowana przez profesjonalną firmę jest ręczne zawijana w papierki. Panier, na którym na znaleźć się reklama naszej firmy jest powlekany, przez co prezentuje się bardzo dobrze. Tak naprawdę krówka zawijana jest w dwa papierki, przez co druk nie ma kontaktu z cukierkiem. Jedna krówka wazy około dwudziestu gram, a zatem nie jest to ciężki cukierek, co oznacza, że przy minimalnym zamówieniu, które wynosi piętnaście kilogramów można liczyć na przeszło tysiąc dwieście sztuk krówek. Zauważmy, że to taka ilość trafi do naszych klientów. To naprawdę sporo, ale jeśli okazałoby się, że jest za mało to nic nie stoi na przeszkodzie żeby jeszcze krówki reklamowe zamówić.

Krówki, które mają papierki z naszym logo prezentują się naprawdę bardzo dobrze, dlatego warto właśnie na takie rozwiązanie postawić. Im szybciej założymy zamówienie przez Internet tym szybciej firma przyśle nam nasze zamówienie i będzie można przystąpić do rozdawania krówek reklamowych naszym potencjalnym klientom. Im szybciej tym lepiej dla wszystkich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to top